بهره‌برداری از ۷۰۰ طرح همزمان باهفته دولت در خراسان‌جنوبی

بهره‌برداری از ۷۰۰ طرح همزمان باهفته دولت در خراسان‌جنوبی

استاندار خراسان‌جنوبی گفت: ۷۰۰ طرح در هفته دولت در سطح استان به بهره‌برداری می‌رسد و یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایسنا منطقه خراسان جنوبی، سیدعلی‌اکبر پرویزی، امروز(۳۱ مردادماه)، در نشست خبری به مناسبت هفته دولت اظهار کرد: امسال ۷۰۰ طرح در هفته دولت به بهره‌برداری و یا عملیاتی می‌شود که از این تعداد،  ۶۶۰ طرح به بهره‌برداری می‌رسد و عملیات اجرایی بیش از ۴۰ طرح آغاز می‌شود.
وی با بیان اینکه عمده طرح‌ها درحوزه روستایی و بخشی شهری است، افزود:۲۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای طرح‌های عمرانی درنظر گرفته شده و ۴۷۰میلیارد تومان مربوط به سرمایه‌گذاری و طرح اقتصادی است.
استاندار خراسان‌جنوبی بیان کرد: درحوزه جهاد کشاورزی و منابع طبیعی۱۵۰طرح به بهره‌برداری می‌رسد و درحوزه‌های آب و فاضلاب، راه و شهرسازی، میراث فرهنگی و علوم‌پزشکی نیز طرح و پروژه‌هایی خواهد بود.
پرویزی با بیان اینکه بخش عمده پروژه‌ها، خدمات‌رسانی در حوزه آب، برق، گاز، مخابرات و راه روستایی و شهری است، اظهار کرد: پیمانکاران در جاده‌های مواصلاتی استان در مسیرهای بیرجند به قائن، بیرجند به سربیشه و نهبندان، طبس به راور و دیهوک در حال کار هستند که در آینده نزدیک شاهد بهره‌برداری از این مسیرها خواهیم بود.
وی با بیان اینکه امسال ۹۰۰میلیارد تومان پروژه اقتصادی و عمرانی درسطح ملی با حضور رئیس‌جمهور در استان به بهره‌برداری رسید، یادآور شد: امیدواریم امسال درحوزه اقتصاد مقاومتی پروژه‌های جدیدی را آغاز کنیم.

انتهای پیام