بعداز انتخابات باید رقابت ها به رفاقت تبدیل شود امام جمعه فردوس:

بعداز انتخابات باید رقابت ها به رفاقت تبدیل شود

به گزارش خبرنگار پاناازخراسان جنوبی ،حجت الاسلام  محمد رضا بابایی به۱۲ خرداد سالروز درگذشت سیدعلی اکبر ترابی در سال ۷۹ اشاره کرد و گفت: این آزاده سرافراز، رهبری آزادگان را در عراق بعهده داشت و با هدایت های این مرد بزرگ، آزادگان در زندان شکنجه را تحمل کردند.

وی با اشاره به سخنرانی حضرت امام(ره) در ۱۴ خرداد ۴۲ و افشاگری در خصوص رژیم منحوس پهلوی و قیام ۱۵ خرداد گفت: در سالروز ورود امام(ره) به میهن اسلامی بیش از ۵ میلیون نفر به استقبال وی رفته و در روز رحلت ایشان نیز بیش از ۱۰ میلیون نفر پیکر مطهر امام راحل(ره) را بدرقه کردند.
امام جمعه فردوس همچنین به سالروز وفات حضرت خدیجه(س) همسر وفادار پیامبر اشاره و تصریح کرد: نقش آن بانوی بزرگوار در حمایت، کمک و دلداری پیامبر اکرم(ص) بر کسی پوشیده نیست.
وی یادآور شد: ۲۹ اردیبهشت، انتخاباتی باشکوه و حماسی با حضور حداکثری مردم برگزار شد و به فرموده رهبر معظم انقلاب باید پس از انتخابات، رقابت به رفاقت تبدیل شود.
بابایی با اشاره به سخنی از امام علی(ع) درباره اهمیت حج گفت: حج را ترک نکنید چرا که اگر حج را ترک کنید عذاب بر شما جاری میشود.
وی افزود: به شایعات دروغ در مورد حج اعتنا نکنید، بسیاری از کالاها و هدایایی که توسط حجاج ایرانی از عربستان خریداری میشود در خود ایران هم هست بنابراین حجاج نباید از عربستان خرید کنند بلکه باید فقط بقصد زیارت خانه خدا، راهی حج شوند.
امام جمعه فردوس از راه اندازی صندوق قرض الحسنه کمیته امداد خبر داد و تصریح کرد: مردم با سپرده گذاری در این صندوق در پرداخت تسهیلات به افراد نیازمند مشارکت کنند.