بصیرت ، مانع رسیدن آمریکا به اهدافش است

بصیرت ، مانع رسیدن آمریکا به اهدافش است

پرویز آرامنش رئیس اداره حفاظت از محیط زیست استان در گفت و گو با خبرنگار پایگاهخبری تحلیل خبر شرق ، با گرامیداشت یاد شهید فهمیده و شهدای دانش آموز انقلاب اسلامی که مخلصانه جان خود را فدای اسلام و انقلاب کرده اند ، گفت:۱۳ آبان علاوه بر این که یک روز جهانی است ، یک روز مهم و یوم الله برای ایرانیان است، زیرا  اتفاقات بسیار مهمی در این روز افتاده است.

 

وی افزود: باید تمام مردم ایران این روز را گرامی بدارند و این تفاوتی نمی کند که از چه قشری باشند ، بلکه مهم این است که خون شهدا پایمال نشود و نیز سخن  و فرمایش مقام معظم رهبری نادیده گرفته نشود و دانش آموزان در این امر باید اراده ی بالقوه ای داشته باشند.

 

آرامنش تصریح کرد: امسال شور و شوق مردم برای حضور در عرصه های سیاسی بسیار بالاست ، زیرا آمریکا نمیتواند این صحنه ها را تحمل کند و نیز مردم به واسطه ی سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا و توهین او به ملت ایران ، به صحنه آمده اند تا او را از اشتباهات وی آگاه کنند.

 

رئیس اداره محیط زیست استان افزود: در این برهه حساس وظیفه محصلین بسیار خطیراست ، زیرا دشمن تمرکز خود را بر روی آنها گذاشته است و بصیرت دانش اموز و سایر اقشار میتواند مانع رسیدن آمریکا به اهدافش باشد.