در راستای اجرای نیت واقف؛

برگزاری مراسم عزاداری امام حسین (ع) در محل موقوفه امام رضا(ع) بیرجند

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند از برگزاری مراسم عزاداری امام حسین(ع) در محل موقوفه امام رضا(ع) بیرجند به مدت ۶۰ روز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارشرق ایران، حجت الاسلام والمسلمین دادخدا خدایی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت:در راستای اجرای نیت موقوفه امیر ابراهیم و امیر اسماعیل، مراسم عزاداری امام حسین(ع) به مدت ۶۰ روز در محل حسینیه امام رضا(ع) برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مراسم با حضور مداحان و سخنرانان برگزار می شود افزود: نیت واقف برگزاری عزاداری امام حسین(ع) در طول ماه محرم و صفر است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند بیان کرد: این مراسم از ساعات ۶ تا ۷ صبح با حضور ۲۵۰ نفر خواهر و برادر، تا پایان ماه صفر همراه با پذیرایی از محل موقوفه موصوف برگزار می شود.

خدایی خاطرنشان کرد: هدف ما محقق نمودن نیت واقفین است و این مراسم با رعایت پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی، برای عزاداران امام حسین(ع) برگزار می شود.

به گفته رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بیرجند این مراسم تا دهه آخر صفر در موقوفه امام رضا(ع) ادامه دارد و مشابه این عزاداری در محل امام زادگان باقریه نیز برگزار می شود.

انتهای پیام/