برگزاری آزمون آنلاین طرح توانمندسازی مربیان نهضت سوادآموزی در خراسان‌جنوبی؛

برگزاری آزمون آنلاین طرح توانمندسازی مربیان نهضت سوادآموزی در خراسان‌جنوبی؛

مدیر آموزش و برنامه‌ریزی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی از برگزاری آزمون آنلاین طرح توانمندسازی مربیان نهضت سوادآموزی در جهاددانشگاهی استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، مجتبی ابراهیمی  اظهار کرد: خروجی این دوره آموزشی که طبق تفاهم‌نامه همکاری با جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود، در طول تحصیل ارزیابی می‌شود تا میزان کارآیی و اثربخشی آن برای مربیان و معلمان مشخص شود.

وی کیفیت برگزاری آزمون در مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی استان را از لحاظ فضای فیزیکی و تجهیزات، بسیار مناسب خواند و افزود: با توجه به بازخورد، نظرسنجی و درصد قبول‌شدگان می‌توان کیفیت آموزش و سطح سؤالات آزمون پایانی را در آینده تعیین کرد.

مدیر آموزش و برنامه‌ریزی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی برگزاری آزمون آزمایشی برای فراگیران این دوره را در کاهش استرس و آمادگی برای شرکت در آزمون نهایی را مفید اعلام کرد و ادامه داد: برگزاری آزمون پایانی این دوره برای ۲۵۰ نفر تا مهرماه امسال ادامه خواهد داشت.

ابراهیمی اظهار کرد: به قبول‌شدگان در این دوره گواهینامه صلاحيت حرفه‌اي معتبر با عنوان فنون و مهارت‌هاي تدريس به مدت ۱۲۶ ساعت اعطا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با عنایت به منویات مقام معظم رهبری و توجه ایشان به حوزه سوادآموزی، تلاش بر این است با برگزاری این دوره‌ها و برنامه‌های عملیاتی در این حوزه، بی‌سوادی را ریشه کنیم.

گفتنی است؛ آزمون آنلاین توانمندسازی آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی روزانه در نوبت صبح و بعداز ظهر در مرکز آموزش تخصصی کوتاه‌مدت شماره یک جهاد دانشگاهی خراسان‌جنوبی برگزار شد.