برنامه‌ریزی و تلاش با توسل بر ائمه معصوم(ص) رمز موفقیت‌ام بود رتبه هشت رشته علوم انسانی کنکور؛

برنامه‌ریزی و تلاش با توسل بر ائمه معصوم(ص) رمز موفقیت‌ام بود

رتبه هشت رشته علوم انسانی کنکور امسال گفت: رمز موفقیت من در کنکور سراسری، توکل به خدا، تلاش، توسل به ائمه معصوم(ع) و   حضور خانواده بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی مرتضی ضیائی‌نسب در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی اظهار کرد: توکل به خدا توسل به ائمه معصوم(ع) وتلاش در راه رسیدن به هدف شرط موفقیت است.

وی با بیان اینکه از سال دوم دبیرستان خواندن جدی دروس را آغاز کردم، افزود: برای کنکور از کلاس‌های کنکور خاصی استفاده نکردم و تنها از کلاس‌های کنکور مدرسه استفاده کردم.

این نخبه خراسان‌جنوبی با بیان اینکه در آزمون‌های آزمایشی نیز شرکت کردم، تصریح کرد: تمام تلاش خود را انجام می‌دهم تا برای کشور فرد مفیدی باشم و در هر مکانی که ادامه تحصیل دهم در خدمت استان خراسان‌جنوبی خواهم بود.

ضیائی‌نسب بیان کرد: توصیه من به افرادی که می‌خواهند کنکور دهند، این است که برنامه‌ریزی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه اساس کار، برنامه‌ریزی است، افزود: توکل به خدا، توسل به ائمه معصوم(ع) و تلاش در راه رسیدن به هدف، شرط موفقیت است.

این رتبه هشت رشته علوم انسانی کنکور امسال با بیان اینکه اگر برنامه‌ریزی وجود نداشته باشد، موفقیتی حاصل نخواهد شد، اظهار کرد: در رشته حقوق یا روانشناسی دانشگاه تهران ادامه تحصیل خواهم داد.

ضیائی‌نسب یادآور شد: از خانواده، مدیر دبیرستان نمونه تربیت بیرجند و رئیس مؤسسه خوارزمی بیرجند در راستای رسیدن من به هدف تشکر می‌کنم.

گفتنی است؛ مرتضی ضیائی‌نسب در کنکور سراسری ۹۶، رتبه هشت کشور و رتبه دو منطقه را در رشته علوم‌انسانی کسب کرده است.