برطرف شدن مشکل آب شرب مسکن مهر سربیشه تا بهمن ماه امسال؛ مدیر آب و فاضلاب شهری سربیشه:

برطرف شدن مشکل آب شرب مسکن مهر سربیشه تا بهمن ماه امسال؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان سربیشه با معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و اعضا در محل فرمانداری این شهر برگزار شد.

در این جلسه مسائل مربوط به بهداشت آب و فاضلاب و انبارهای غذایی بازارچه مرزی ماهیرود مطرح و مقرر شد بعد از اخطار کتبی به انبارها و مغازه‌های مواد غذایی که مسائل بهداشتی را رعایت نمی‌کنند  در اسرع وقت شبکه بهداشت نسبت به پلمپ آن واحدها اقدام کنند.

همچنین مقرر شد برای حل مشکل آب شرب در بازارچه ماهیرود، تانکر آبی برای ذخیره‌سازی تا یک ماه آینده در آن مجموعه نصب شود و جلسه‌ای برای رفع مشکلات بهداشتی تا چند روز آینده در خود بازارچه توسط مسئولین ذیربط برگزار شود.

محمدحسین بیزادی‌زاده، مدیر آب و فاضلاب شهری سربیشه نیز در این جلسه از راه‌اندازی منبع ذخیره آب سایت مسکن‌مهر سربیشه تا ۲۲بهمن ماه خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این منبع مشکل فشار و قطعی آب ساکنان مسکن مهر سربیشه برطرف می‌شود.

شوکتی‌فر سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سربیشه نیز در این جلسه از افزایش حیوان گزیدگی از ابتدای امسال نسبت به سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان سربیشه نیز بیان کرد: یکی از اولویت‌های دولت موضوع سلامت است که با اجرای طرح سلامت تغییرات و پیشرفت‌های فراوانی در زیرساخت‌های این شهرستان انجام شده است.

دونده، با اشاره به اقدامات فراوانی که در این شهرستان در حوزه بهداشت انجام شده خواستار توجه ویژه مسئولان و اعضای این کارگروه به منظور پیشبرد مسائل بهداشتی شد.