برخی اقلام مصرفی مردم در ماه رمضان تامین شد مدیر جهاد کشاورزی درمیان:

برخی اقلام مصرفی مردم در ماه رمضان تامین شد

به گزارش خبرنگار خبرشرق ،وحید ضیائیان احمدی در کمیته تنظیم بازار شهرستان در آستانه ماه رمضان، افزود: سهمیه شکری که برای شهرستان در نظر گرفته شده ۳۶ تن است که در مرحله اول ۱۴تن توزیع خواهد شد، سهمیه شکر شهرستان جوابگوی مصرف کنندگان است و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

وی ادامه داد: همچنین ۱۲تن گوشت مرغ و ۱۸تن برنج سهمیه شهرستان است که قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد برای خریدار ۵۷ هزار ریال و هرکیلو برنج سفید وارداتی ۲۶هزار و ۵۰۰ ریال مشخص شده است.
وی بیان کرد: قیمت عرضه سردست گوشت گوساله از قرار کیلویی ۲۲۰هزار ریال و ران ۲۳۰ هزار ریال پیش بینی شده که در صورت تقاضا مردم، در شهرستان توزیع می شود.
وی عنوان کرد: با توجه به فراوانی ذخایر استان مشکلی برای تامین اقلام ضروری مردم در ماه مبارک رمضان وجود ندارد، در صورت افزایش تقاضا امکان ورود کالا به شهرستان وجود دارد.

مدیر نمایندگی صنعت، معدن و تجارت درمیان هم گفت: در اجرای وظایف قانونی و صیانت از حقوق مصرف کنندگان با رویکرد پیشگیری برای پایش مستمر بازار، بازرسی ها تشدید خواهد شد.
مهدی صادقی افزود: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان همزمان در خراسان جنوبی از چند روز گذشته در شهرستان آغاز شد و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
وی عنوان کرد: نظارت بر بازار در تمام فصول سال انجام می شود ولی این نظارت ها در ایام خاصی از سال حساسیت بیشتری برخوردار است.
به گفته وی با تمهیدات اتخاذ شده، کالاها و اقلام مصرفی خانوارها به میزان کافی تامین شد، با دسترسی آسان و قیمت مناسب در اختیار مردم قرار می گیرد تا شهروندان دغدغه ای در این زمینه نداشته باشند.
شنبه ، ۶خرداد نخستین روز ماه رمضان ۱۴۳۸هجری قمری است

شهر اسدیه مرکز شهرستان مرزی درمیان در ۱۰۵کیلومتری شرق بیرجند قرار دارد.