برای نخستین بار در کشور؛ افتتاح هایپر مالی در خراسان جنوبي برای نخستین بار در کشور صورت گرفت؛

برای نخستین بار در کشور؛ افتتاح هایپر مالی در خراسان جنوبي

افتتاح نخستین هایپر مالی صندوق­های حمایت از توسعه بخش کشاورزی کشور در خراسان جنوبی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق ،همزمان با آغاز هفته دولت، نخستین هایپـر مالـی صندوق­ های حمایت از توسعه بخش کشاورزی با حضور رییس این سازمان، نایب رییس هیئت مدیره صندوق بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر کشور و جمعی از مدیران سازمان افتتاح گردید.

رییس سازمان جهادکشاورزی ضمن تبریک آغاز هفته دولت گفت: به منظور حمایت از روستاییان و تکمیل چرخه عملیات مالی و بانکی برای نخستین بار در کشور و به همت صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان، این هایپر مالی افتتاح می­ شود.

هاشم ولی ­پورمطلق افزود: در این هایپر مالی کلیه عملیات مالی روستاییان و تولیدکنندگان کشاورزی استان از قبیل دریافت تسهیلات، عملیات بانکی و بیمه­ای به صورت همزمان انجام می­گیرد تا از این طریق روند انجام فعالیت­ های جانبی برای تولید در بخش کشاورزی تسهیل گردد.

رییس سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی افزود: با همکاری بیمه اجتماعی روستاییان، کشاورزان و عشایر کشور دسترسی به خدمات بازنشستگی از کارافتادگی و حمایت­ های اجتماعی روستاییان نیز تسهیل گردیده است تا کشاورزان برای اجرای سیاست­ های کشاورزی و روند تولید، از سطح آرامش اجتماعی بالاتری برخوردار گردند.