اکیپ عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی به عراق اعزام شد؛

اکیپ عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی به عراق اعزام شد؛

معاون بهره‌برداری ودیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با بیان اینکه اکیپ عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی به عراق اعزام شد گفت: برق ۲۵ موکب خدمات رسان در کاظمین تامین می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق،

هادی منصوریان صبح امروز در آیین اعزام اکیپ عملیاتی شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی به عراق اظهار داشت: یک اکیپ ۶ نفره به همراه یک دستگاه ژنراتور با بدرقه مدیرعامل، مدیران و کارکنان شرکت برای خدمات‌رسانی در ایام اربعین حسینی عازم شهر کاظمین شدند.

وی گفت: تامین برق حدود سه کیلومتر از چادرهای زائران، برقرسانی به ۱۰۰ چشمه سرویس بهداشتی و حمام، ۲۵ موکب خدمات رسان به زائران، ۱۵ مورد نانوایی، آشپزخانه‌های طبخ مواد غذایی، سایت‌های اسکان و پذیرایی، سایت‌های خدمات‌رسانی بهداشت و درمان و تأمین برق دستگاه بسته‌بندی آب و تاسیسات پمپاژ آب و سایر خدمات صورت می‌گیرد.

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی از ارائه خدمات شرکت برق به موکب‌های کاظمین خبرداد و گفت: شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی با کمک‌های مردمی همشهریان تمام لوازم مورد نیاز برق‌رسانی به ۲۵ موکب این استان مستقر در شهر کاظمین را تامین خواهد کرد.

منصوریان افزود: با توجه به نزدیک بودن اربعین حسینی و عزیمت زائران خراسان جنوبی به عتبات عالیات در کشور عراق برای خدمت‌رسانی به این زائران شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی٬ برق‌رسانی به موکب‌های این استان در کاظمین را  برعهده دارد.

وی به اقدامات انجام شده در سال گذشته اشاره کرد و گفت: نمایندگان اعزامی شرکت در سال قبل نیز اقدام به تامین برق موقت چادرهای اسکان زائران و سایرسازمان‌های خدماتی در شهر مقدس کاظمین، برق‌رسانی به ۱۰۰ چادر اسکان و موکب‌های شهرستان‌های تابعه استان و ۶ دستگاه نانوایی سیار، سایت‌های پزشکی و محل‌های ارائه خدمات فرهنگی به زائران کرده همچنین  برق دستگاه بسته‌بندی آب شرب شرکت آب و فاضلاب و سرویس‌ها و حمام‌های سیار و آشپزخانه‌ها در محل‌های اسکان تامین شد.

معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی اظهار داشت: علاوه بر آن تعدادی از کمپ‌های اسکان زائر و نانوایی‌های سیار و موکب‌های استان‌های خراسان رضوی و تهران و همچنین سایت پزشکی شیراز برقدار شدند.