انتخاب شهردار بیرجند سیاسی نیست/ اجازه نمی‌دهیم اختلاف بین اعضای شورای شهر ایجاد شود؛

انتخاب شهردار بیرجند سیاسی نیست/ اجازه نمی‌دهیم اختلاف بین اعضای شورای شهر ایجاد شود؛

رییس شورای شهر بیرجند گفت: نگاه ما به انتخاب شهردار جدید نگاه سیاسی نیست، بلکه نگاه کاری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، ابراهیم تقی‌زاده، رییس شورای شهر بیرجند صبح امروز (۲۹ مهر ماه) در جلسه شورای شهر گفت: مدیریت شهری و مدیریت درآمدزایی از مهم‌ترین معیارهایی بود که شورای شهر برای انتخاب شهردار در نظر گرفت که در نهایت با مشارکت اعضا شورای شهر، شهردار جدید انتخاب شد .

وی ادامه داد: اجازه نمی‌دهیم چنددستگی و اختلاف بین اعضای شورای شهر ایجاد شود و معتقدیم جلسات شورای شهر باید با اتحاد و انسجام هرچه بیشتر بین اعضا برگزار شود و وجود نظرات متفاوت بین اعضا، می‌تواند منجر به تصمیم‌گیری بهتر شود .

رییس شورای شهر بیرجند افزود: روز پنجشنبه هفته گذشته جلسه فوق‌العاده شورای شهر برگزار شد و با اکثریت آرا محمد علی جاوید به عنوان شهردار بیرجند انتخاب شد .

تقی‌زاده اظهارکرد: بیرجند شهر علم و فرهنگ است و ضابطه‌مند سازی امور جزو خواسته‌ها و تاکیدات شورای شهر است و امیدواریم شهری متناسب با فرهنگ مردم داشته باشیم .

وی ادامه داد: امیدواریم در راستای توسعه شهری تلاش و کوشش مطلوب داشته باشیم و سعی می‌کنیم در جلسات شورای شهر، شهردار نیز حضور داشته باشد .

اتاق فکری با دعوت از نخبگان تشکیل خواهیم داد 

رییس شورای شهر بیرجند افزود: در راستای استفاده از بهره‌مندی دیدگاه‌ها و نظرات افراد نخبه و توسعه شهر اتاق فکری با دعوت از نخبگان تشکیل خواهیم داد .

تقی‌زاده با اشاره به اینکه نگاه ما به شهردار جدید نگاه سیاسی نیست بلکه نگاه ما به وی نگاه کاری است، تصریح کرد: انتخاب شهردار بیرجند براساس معیارهای شورای شهر، تخصص و کارآیی وی بوده است .