مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی:

افزایش ۱۸ درصدی مصرف گاز طبیعی در خراسان جنوبی؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق به نقل از روابط عمومی شرکت گاز خراسان جنوبی ، فرشید دشتی با تاکید به ضرورت صرفه جویی در مصرف انرژی اظهار کرد: با توجه به کاهش چشمگیر دما
در روزهای اخیر و افزایش مصرف گاز ، از مشترکان انتظار می رود برای پایداری شبکه های گازرسانی صرفه جویی کنند.
وی با بیان اینکه صرفه جویی و درست مصرف کردن به معنای مصرف نکردن نیست تصریح کرد : مشترکان می توانند با رعایت برخی موارد ساده میزان مصرف گاز را تا حد زیادی کاهش دهند.
مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به اینکه پایداری شبکه های گازرسانی به صرفه جویی و میزان مصرف مشترکان وابسته است بیان کرد : مصرف درست از این نعمت الهی ، پایداری شبکه های گازرسانی ، برخورداری هم وطنان از گاز طبیعی در ایام سرد سال و عدم قطع گاز در زمان حداکثر مصرف را به دنبال دارد .
دشتی با اشاره به بهره مندی تعداد زیادی از واحدهای صنعتی و تولیدی استان از گاز طبیعی اظهار کرد: خشبختانه هیچ گونه مشکلی در تامین سوخت مورد نیاز واحدهای تولیدی وجود ندارد و شرکت گاز آماده خدمات دهی به مشترکان در شهرها و روستا های برخوردار گاز است .
مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی بر استفاده از سیستم های استاندارد و هوشمند در موتورخانه ها و سیستم های گازسوز واحدهای تولیدی و دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: واحدهای تولیدی ، صنعتی ، تجاری و دستگاه های اجرایی و اداری می توانند با استفاده ازسیستم های هوشمند و استاندارد مصرف گاز خود را بهینه کنند .