افتخارآفرینی نخبگان صنعت خراسان جنوبی در هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت

افتخارآفرینی نخبگان صنعت خراسان جنوبی در هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی گفت: تیم اعزامی از خراسان جنوبی به  هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت  موفق به کسب سه مدال طلا، یک مدال نقره و یک دیپلم افتخار شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  اخبار شرق  ایران ، حسین خوش آیند، امروز (۷ مرداد)، در حاشیه مراسم استقبال از مدال آوران استان در هجدهمین مسابقات ملی مهارت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امسال از خراسان جنوبی ۱۲ نفر در ۹ رشته به مرحله کشوری مسابقات مهارت راه یافتند .

وی با اشاره به اینکه هجدهمین دوره مسابقات ملی مهارت ۲۴ تا ۲۷ تیرماه امسال برگزار شده است، افزود: در این دوره از مسابقات محمد زارع نژاد در رشته نگهداری ماشین‌های سنگین، صادق شمسی نژاد در رشته فناوری آب و سید مهدی امیرآبادی در رشته نجاری موفق به کسب مدال طلا شدند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی ادامه داد: همچنین علی دیمه کار در رشته اتصادلات چوبی مدال نقره این دوره از رقابت‌ها را به خود اختصاص داده است.

خوش آیند با اشاره به اینکه مرضیه امیدی نیا نیز در رشته فناوری طراحی گرافیک موفق به دریافت دیپلم افتخار در این مسابقات شده است، تصریح کرد: برگزیدگان نهایی هجدهمين و نوزدهمين مسابقات ملی مهارت پس از شركت در اردوهای آماده سازی و گزينش نهايی، درچند رشته منتخب به چهل و پنجمين مسابقات جهانی مهارت که در سال ۲۰۱۹ در کشور روسیه برگزار می‌شود، اعزام خواهند شد.

تیم نخبگان مهارتی اعزامی استان به هجدهمین مسابقات ملی مهارت با استقبال مدیرکل فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی، معاونین و جمعی از روسای مراکز آموزشی استان به استان بازگشتند و طی مراسمی از این آینده سازان عرصه صنعت، اشتغال و کارآفرینی کشور استقبال شد.


انتهای پیام