افتتاح ٥١پروژه در آموزش و پرورش

افتتاح ٥١پروژه در آموزش و پرورش

سرپرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به مناسبت هفته دولت ۵۱ پروژه آموزشی و پرورشی افتتاح می گردد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی،علی اصغر موسوی کیا صبح امروزدرگفتگوی زنده ی رادیویی با برنامه صبح شرقی،شبکه خاوران اظهار داشت: درهفته دولت ۵۱ پروژه آموزشی و پرورشی با زیر بنای۲۵۰۰۳ متر مربع و با اعتباری بالغ ۲۰ میلیارد و۴۰۰ میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

موسوی کیا با بیان این مطلب که از این تعداد ۳۸ پروژه با زیر بنای ۲۲۶۱۰ متر مربع احداثی،توسعه و تکمیلی می باشد”اظهار داشت: با افتتاح این پروژه ها ۱۴۵ کلاس درس به فضا های آموزشی استان اضافه می گردد.

سرپرست آموزش و پرورش خراسان جنوبی ادامه داد: در این هفته،تعداد۳ پروژه نیزبا زیربنای ۱۲۶۳ متر مربع با اعتباری بالغ بر۲میلیاردو۱۱۵میلیون ریال کلنگ زنی می شود.

وی “با عنایت به استقرار پایه دوازدهم و تجهیز هنرستان ها،بیان داشت: مبلغ ۱۷ میلیارد ریال جهت تجهیز هنرستان های استان اختصاص یافته که از این مبلغ ۱۴ میلیارد ریال توسط وزارت آموزش و پرورش ومابقی توسط اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیزمدارس استان اختصاص یافته است.

علی اصغر موسوی کیا”توجه به امر ورزش دانش آموزان را ضروی دانست وازافتتاح سه زمین چمن مصنوعی در شهرستان های بیرجند و طبس با اعتباری بالغ بر ۳۸۹ میلیون ۵۰۰ هزارتومان خیر داد واظهار داشت: مبلغ ۴۵۰ میلیون تومان برای تعمیر مدارس استان اختصاص یافته است.