افتتاح و کلنگ زنی ۱۲۳ پروژه در دهه فجر در طبس؛ در دهه مبارک فجر در طبس روی می دهد:

افتتاح و کلنگ زنی ۱۲۳ پروژه در دهه فجر در طبس؛

مهندس طلائی معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس از۱۲۳ پروژه در سطح شهرستان در دهه فجر امسال با اعتبار نزدیک به ۸۱۰ میلیارد ریال خبرداد

فرماندار ویژه طبس افزود فتتاح و کلنگ زنی پروژه های متعددی را در این ایام خواهیم داشت. درحالی سی و هشتمین سال از انقلاب گذشت که رخدادهای زیادی رو شاهد بودیم. ارتحال آیت الله هاشمی غم بسیاربزرگی بود و امیدوارم پیرو بزرگانی چون وی باشیم. حادثه پلاسکو اتفاق افتاد که بسیار تلخ بود و باید از اینگونه حوادث درس بگیریم و از این موارد پیشگیری کنیم.در طبس هم روی خط زلزله هستیم و باید مقاوم سازی انجام شود.
وی افزود: دوران پسابرجام را شاهد بودیم و ثابت کردیم نه بیگانه پرستیم نه بیگانه هراس و تیم مذاکره کننده با حمایت های رهبری موفقیت های خوبی داشت و اگر طرف مقابل به تعهداتش عمل نکند برنامه داریم و در ادامه با همراهی ملت باتیم مذاکره کننده آینده خوبی خواهیم داشت تا چیزی که به نفع نظام و مردم هست را شاهد باشیم.
طلایی ادامه داد: درحال حاضر ایران قدرت برتر منطقه است و در دنیا اجماع بر علیه آمریکا در حال شکل گیری است و این موارد نیست مگر با همراهی و همدلی مردم و رهبری و پیروی از اهداف انقلاب پیروی، پیگیری و پیشبرد اهداف نظام از رهنمود های امام(ره) بود و ماهم باید این موارد را دنبال کنیم. یکی از اهداف امام از انقلاب آزادی بود و بزرگترین و مهمترین تبلور آزادی انتخابات است که در کشور ما انجام می شود. در منطقه تنهاکشوری که انتخابات آزاد در آن برگزار می شود ایران است.
در سال آینده انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا را داریم که از مردم میخواهم حضور با شکوه داشته باشند.
وی افزود :انقلاب ما در سن پختگی است و از هیاهو و تندروی عبور کنیم و اکنون وقت اعتدال است و در شهرستان هم با رفتار و کردار خود باید به این مهم عمل کنیم. بنا داریم در شهرستان باتدبیر و اعتدال اهداف خود را دنبال کنیم.
وی ادامه داد: ۱۲۳ پروژه در سطح شهرستان در دهه فجر امسال خواهیم داشت که ۸۱۰ میلیارد ریال اعتبار آنها است.برخی پروژه ها نیز از برنامه های دهه فجر خارج کردیم تا در سفر ریاست جمهوری به استان خراسان جنوبی افتتاح کنیم.