افتتاح سه پروژه همزمان با نخستین روز هفته دولت در شهرستان خوسف

افتتاح سه پروژه همزمان با نخستین روز هفته دولت در شهرستان خوسف

فرماندار خوسف گفت: در نخستین روز از هفته دولت، سه پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۶میلیارد ریال در شهرستان خوسف به بهره‌برداری رسید .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایسنا منطقه خراسان جنوبی محمد شفیعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: روز گذشته(دوم شهریورماه)، همزمان با آغاز هفته دولت با حضور سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی،کارخانه آسفالت شرکت اساس سازه شرق با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

وی افزود: این کارخانه که با ظرفیت ۱۲۰تن، مجهز به دستگاه سنگ‌شکن و دستگاه پودر سنگ، مصالح استاندارد آسفالت‌های حفاظتی میکروسرفیسی را تولید می‌کند، برای  ۲۳ نفر اشتغالزایی دارد.

فرماندار خوسف بیان کرد: ۹٫۵ کیلومتر خط انتقال آب در روستاهای تقاب، فخرآباد و کوشه سفلی با اعتبار ۴۰۵ میلیون تومان، از دیگر پروژه‌های افتتاحی در شهرستان خوسف بود.

شفیعی ادامه داد: افتتاح ساختمان اداری اداره امور عشایری شهرستان خوسف با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال، از دیگر پروژه‌های افتتاحی در این شهرستان بود.

وی یادآور شد: همچنین افتتاح خطوط انتقال آب به مزارع کشاورزی در روستای کوشه علیا توسط سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی  و سرپرست دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری از دیگر پروژه‌هایی بود که در نخستین روز از هفته دولت در این شهرستان افتتاح شد