اعلام زمان و مکان مسابقات قرآن اوقاف خراسان‌جنوبی

اعلام زمان و مکان مسابقات قرآن اوقاف خراسان‌جنوبی

به گزارش خبر شرق زمان برگزاری مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف خراسان‌جنوبی به تفکیک شهرستان‌ها و محل برگزاری‌ها اعلام شد.

بر اساس اعلام اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی، مسابقات در شهرستان سربیشه در یازدهمین روز از تیرماه خواهران در محل  مکتب حضرت زینب(س) و برادران در حسینیه امام حسن مجتبی(ع) ساعت ۱۵برگزار می‌شود.

همچنین در شهرستان خوسف مسابقات در سیزدهمین روز از تیرماه ساعت ۱۶ خواهران در منزل وقفی و برادران در طبقه بالای اداره شهرستان و در شهرستان طبس ساعت ۸ صبح  پانزدهم تیرماه خواهران در هیئت حسینی و برادران در مسجد سجادیه برگزار می‌شود.

همچنین در شهرستان بشرویه مسابقات نیز پانزده تیر ساعت ۱۵ خواهران در حسینیه حاج علی اشرف و برادران در محل حسینیه رقیه خاتون و در شهرستان فردوس  شانزدهم تیرماه ساعت ۸ صبح خواهران در  مؤسسه ریحانه النبی و برادران در امامزادگان فردوس برگزار می‌شود.

در شهرستان سرایان در تاریخ ۱۶/۴/۹۶ ساعت ۵ بعد از ظهر برادران در مهدیه طبقه همکف و خواهران مهدیه طبقه اول و در شهرستان نهبندان ۱۷/۴/۹۶ ساعت ۸ صبح برداران در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات و خواهران در محل حوزه علمیه خواهران برگزار می‌شود.

همچنین مرحله شهرستان مسابقات قرآن اوقاف در بیرجند و درمیان ساعت ۸ صبح روز ۲۲/۴/۹۴ خواهران در محل حسینیه امام رضا(ع) و برادران در محل امامزادگان باقریه و در شهرستان زیر کوه  در تاریخ ۲۳/۴/۹۶ ساعت ۸ صبح برادران در حوزه علمیه حاجی آباد و خواهران در دارالقرآن امام حسن مجتبی(ع) برگزار می‌شود.

مسابقات در شهرستان قاین در تاریخ ۲۳/۴/۹۶ ساعت ۳ بعد از ظهر خواهران در سالن هلال احمر و برادران در سالن ارشاد و در شهرستان خضری ۲۳/۴ بعد از نماز مغرب و عشاء خواهران در مسجد فاطمه الزهرا(س) خضری و برادران در حوزه علمیه امام محمد باقر(ع) برگزار می‌شود.

همچنین رشته‌های کتبی مسابقات قرآن همزمان در ۱۵ تیرماه تیرماه برگزار می‌شود.