اعضا اصلی گروه ترویج فساد در بیرجند دستگیر شدند

اعضا اصلی گروه ترویج فساد در بیرجند دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان از دستگیری دو تن از اعضای اصلی باند ترویج فساد و آموزش رقص در شهرستان بیرجند با همکاری سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس سردار”مجید شجاع” اظهار داشت: با دریافت اخبار و گزارشات واصله مبنی بر این که خانمی به هویت معلوم در شهرستان بیرجند با همکاری چند نفر دیگر با تشکیل گروهی اقدام به برگزاری کلاس رقص کرده است و با حضور در مراسم عروسی و شادی شهروندان با دریافت مبالغ بالا از این طریق تحصیل مال نامشروع انجام می دهد ،موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

وی بیان داشت:مأموران پلیس امنیت عمومی استان با همکاری سپاه انصارالرضا(ع) پس از انجام دو ماه کار اطلاعاتی ،اعضای اصلی و گردانندگان این گروه را شناسایی کردند که در بررسی های پلیس مشخص شد خانمی با هویت معلوم با تشکیل گروهی اقدام به برگزاری کلاس آموزش رقص در شهرستان بیرجند می کند و با تبلیغات در فضای مجازی و حضور در مجالس عروسی و مجالس شادی شهروندان با دریافت مبالغ بالا اقدامات مجرمانه ای را انجام داده و مروج فرهنگ غربی است .

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی ادامه داد : اعضای این گروه با انتشار چند کلیپ از مراسم رقص خود با وضعیت نامناسب در شبکه اجتماعی تلگرام تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و هنگامی که در حال انجام اقدامات مجرمانه خود در یکی از تالارهای شهرستان بیرجند بودند شناسایی و هنگام خروج از تالار دو تن از اعضای اصلی این گروه دستگیر شدند .

سردار شجاع تصریح کرد : با انتقال متهمان به پلیس امنیت عمومی استان تحقیقات در زمینه اعمال مجرمانه آنان انجام شد و با تشکیل پرونده به دادسرا اعزام شدند .