اعتماد مردم بزرگترین سرمایه هلال‌احمر است

اعتماد مردم بزرگترین سرمایه هلال‌احمر است


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارشرق ایران از روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر خراسان‌جنوبی، فاضلی در جشن بزرگ…ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: فعالیت در هلال‌احمر سراسر عشق به انسان‌ها است.
وی افزود: نهال مقدس هلال‌احمر به برکت بیش از ۱۰۰ سال حضور در میان مردم و ارائه خدمات شایسته‌، از سرمایه اجتماعی بزرگی به نام اعتماد مردم برخوردار است.
فرماندار بیرجند گفت: چهره هلال‌احمر در جامعه، چهره انسان‌های خدوم و دغدغه‌مند است، انسان‌هایی که در حوادث مختلف کاهنده آلام بشریت هستند و مانند فرشتگانی بر بالین آسیب‌دیدگان می‌آیند.
فاضلی‌فرد بیان داشت: هلال‌احمر مجموعه و نهادی است که بر اساس اصول هفتگانه‌اش منشا مهرورزی به جامعه است.
وی با بیان اینکه هلال احمر با کوله باری از تجربه در ادوار مختلف انسان‌های با انگیزه را دور خود جمع کرده است، افزود: مردم در دنیا به صلیب سرخ و هلال احمر اعتقاد و ایمان دارند چراکه در هیچ عصر و زمانی درگیر مسائل حاشیه‌ای نشده است.
فرماندار بیرجند با بیان اینکه داوطلبان و امدادگران هلال‌احمر برای خدمت در مواقع بحران در کنار بیماران، نیازمندان و دردمندان هستند، گفت: هلال‌احمر در امور معنوی نیز در همه عرصه‌ها زمینه‌ساز ایجاد محیطی آرام در کنار مردم از هر نژاد و قومی است.
فاضلی‌فرد اظهار داشت: در اربعین سال گذشته ۴ هزار و ۶۰۰ نفر از داوطلبان به بیش از ۴ میلیون زائر خدمترسانی کردند و افتخار بزرگی بود که نصیب هلال‌احمر ایران شد.
وی با بیان اینکه ارائه خدمات پزشکی در کاظمین با حضور داوطلبان هلال‌احمر خراسان جنوبی نشان از توانمندی این مجموعه دارد، تصریح کرد: هلال‌احمر در همه عرصه‌ها خط مقدم است و مورد اعتماد مردم می‌باشد.
فرماندار بیرجند با اشاره به حضور فعال هلال‌احمر در تیم بحران، ادامه داد: هلال‌احمر خدمت به انسان‌ها را فارغ از نگاه‌های قومی و سیاسی در دستور کار خود دارد.