اعتبارات شهرستان خوسف ۶۰ درصد افزایش دارد فرماندار خوسف خبر داد:

اعتبارات شهرستان خوسف ۶۰ درصد افزایش دارد

به گزارش خبرشرق ،محمد شفیعی فرماندار خوسف در پانزدهمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خوسف با بیان اینکه بیمارستان، سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی و استخر سرپوشیده شهر خوسف از پروژه‌های شاخص و نیمه تمام شهرستان است با پیگیری های استاندار شاهد تزریق اعتبارات ویژه برای این طرح‌ها خواهیم بود و خبرهای خوش اعتباری برای این پروژه ها در روزهای آینده به اطلاع مردم و مسئولان شهرستان خواهد رسید .

 

 محمد شفیعی خواستار برنامه ریزی دقیق برای اوقات فراغت جوانان شهرستان شد و افزود: مسئولان در برنامه ریزی‌ها تلاش کنند تا با هماهنگی بین دستگاهی از موازی کاری در این حوزه جلوگیری شود.
وی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی نیز برای پر کرد اوقات فراغت جوانان در روستاها نیز بهره گرفت، افزود: کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی با همکاری دستگاه‌های مربوطه گامی مؤثر برای ارتقاء مهارت‌های آموزشی، علمی، فرهنگی، فنی و تخصصی جوانان روستایی خواهد بود.
 شفیعی یادآور شد: برگزاری این دوره‌ها می‌تواند ظرفیتی برای ایجاد اشتغال‌های خرد و خانگی برای جوانان در روستاها و راهکاری برای جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها باشد لذا باید توجه شود تا مهارت‌های مورد نیاز و منطبق بر نیاز منطقه و بازار کار ارائه شود و اشتغال جوانان هدف ارائه این آموزش‌ها قرار گیرد.
” فاطمه چهکندی نژاد ” سرپرست اداره ورزش و جوانان و دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خوسف نیز با تاکید برانسجام برنامه ها وجلوگیری از موازی کاری از اعضاء خواست تا نسبت به ارائه برنامه های اوقات فراغت هماهنگی لازم را داشته باشند.
دیگر اعضای ستاد نیز در این جلسه برنامه های پیشنهادی خود را مطرح کردند.