“اشتغال” بدون سرمایه‌گذاری معنا ندارد رئیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی:

“اشتغال” بدون سرمایه‌گذاری معنا ندارد

رئیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی با بیان اینکه ایجاد اشتغال دغدغه اصلی این مجموعه است و اشتغال بدون سرمایه‌گذاری امکان ندارد گفت: در این راستا فرش قرمز واقعی برای سرمایه‌گذار پهن کرده‌ایم.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، مرتضی صفدری‌زاده در دیدار با مسئول دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در بیرجند اظهار داشت: منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی مراودات بین المللی را در این استان تسهیل کرده است.

وی افزود: وجود قطعه منفصله در مرز ماهیرود یکی از مزایای ویژه این منطقه است و تاکنون با ۳۰ واحد سرمایه‌گذاری عقد قرارداد بسته‌ایم.

رئیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی بیان کرد: با حمایت‌های استاندار خراسان جنوبی شاهد اتفاقات بسیار خوبی در استان و منطقه ویژه اقتصادی هستیم.

صفدری‌زاده تصریح کرد: معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری خراسان جنوبی به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی از رسالت‌های منطقه ویژه اقتصادی استان است.

وی اظهار داشت: ایجاد اشتغال دغدغه اصلی سازمان منطقه ویژه اقتصادی است و اشتغال بدون سرمایه‌گذاری امکان ندارد که در این راستا فرش قرمز واقعی برای سرمایه‌گذار پهن کرده‌ایم.

رئیس سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی با اشاره به سخن دکتر ظریف به عنوان پرچم‌دار دستگاه دیپلماسی بیان کرد: دستگاه دیپلماسی باید در خدمت اقتصاد قرار بگیرد.

فرصت‌های بکر سرمایه‌گذاری در خراسان جنوبی به نحو احسن بهره‌برداری نشده است

مسئول دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در بیرجند نیز در این دیدار گفت: خرسندم که دانش والای مدیریت منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی ناشی از تجربه ارزشمند در عرصه اقتصاد است که این مقوله خود موُیدی بر افق روشن این منطقه است.

محمد فیاضی اظهار داشت: استان خراسان جنوبی محروم نیست بلکه از فرصت‌های بکر سرمایه‌گذاری آن به نحو احسن بهره‌برداری نشده است.

وی افزود: منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی با جذابیت‌هایی که دارد به راحتی می‌تواند سرمایه گذاران خارجی را جذب کند.

مسئول دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در بیرجند بیان کرد: شرایط بازار افغانستان یک فرصت بسیار بکری هست برای خراسان جنوبی که با حضور منطقه ویژه اقتصادی می‌توان از آن بهره جست.