ادارات برای انجام برنامه‌های فرهنگی از جزیره‌ای عمل کردن پرهیز کنند؛

ادارات برای انجام برنامه‌های فرهنگی از جزیره‌ای عمل کردن پرهیز کنند؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، محمد حسینی  در کارگروه بانوان خراسان جنوبی اظهار داست: نبود جامعیت در امور سبب می‌شود تاثیرات فعالیت‌ها به خوبی دیده نشود.

وی با بیان اینکه آموزه‌های دینی و فرمایشات ائمه اطهار و بزرگان دین مبتنی بر اخلاق است افزود: باید برای اهدافمان یک تعریف کلی داشته و برای عملی شدن آن تلاش کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: از آن جایی که اخلاق مظلوم واقع شده است و کار به دور از فضاسازی و احساس هم مظلوم است در این راستا دولت در راستای کارهای اساسی هجمه‌های زیادی را متحمل می‌شود.

حسینی با تأکید بر اینکه باید به سمت و سوی هدف‌گذاری درست گام برداریم افزود: در زمینه فرهنگ کار دچار مشکل هستیم و در انجام بسیاری از برنامه‌ها بعد از هزینه کردهای زیاد متوجه می‌شویم وجود مشکل در نوع کارکرد است.

حسینی با بیان اینکه در حال حاضر در زمینه فرهنگ‌سازی مشکل داریم که این امر باید مورد  توجه قرار گیرد افزود: مشکلات جامعه تنها با برگزاری جلسات برطرف نمی‌شود.

وی اظهار داشت: هر اقدامی به معنای واقعی کلمه باید پیوست فرهنگی داشته باشد و باید در انجام برنامه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی برنامه‌ریزی دقیقی صورت گیرد تا به نتیجه مطلوبی نیز برسیم.

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: بانوان در خانواده و جامعه نقش مهمی داشته و باید به صورت ویژه‌تری دیده شوند و تشکیل صنف بانوان می‌تواند نقش زیادی در رفع مشکلات آنها داشته باشد.

حسینی با تأکید بر اینکه بانک اطلاعاتی بانوان تشکیل شود افزود: در انجام برنامه‌های فرهنگی از سلیقه‌‌ای و جزیره‌ای عمل کردن پرهیز کنیم و تمامی دستگاه‌ها با هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی‌های خوب در انجام فعالیت‌های فرهنگی مشارکت داشته باشند.

وی اظهار داشت: دولت با تمامی چالش‌های اقتصادی اعتبار خوبی در بحث‌های فرهنگی اختصاص داده است و باید دستگاه‌ها برای حل مشکلات جامعه با یکدگیر همکاری داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استدار خراسان جنوبی گفت: باید بخشی که نشان دهنده چالش است را در حد ضرورت و بخش امید و نشاط را به صورت قالب نشان دهیم که متاسفانه اینگونه نیست.

حسینی با بیان اینکه آن طور که باید در بحث آموزش ورود پیدا نمی‌کنیم افزود: متاسفانه بعد از گذشت سال‌ها هزینه به بعضی امور دست می‌یابیم بنابراین متفرقه فعالیت کردن از مشکلات عمده است.