احمد محبی مدیرروابط عمومی استانداری به مناسبت روز دانش اموز پیام صادر کرد

احمد محبی مدیرروابط عمومی استانداری به مناسبت روز دانش اموز پیام صادر کرد


متن پیام محبی مدیرروابط عمومی استانداری به مناسبت روز دانش اموز بدین شرح است


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارشرق ایران
به نام خدا

یوم الله سیزدهم آبان در دفتر خاطرات ارزشمند ملت شریف ایران، برگ زرین و پر افتخاری از سه رویداد مهم تبعید حضرت امام خمینی(ره) به ترکیه در سال ۱۳۴۳، قتل عام دانش آموزان در سال ۱۳۵۷ و تسخیر سفارت آمریکا در سال ۱۳۵۸ توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) است که نقشی بسزا نیز در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی داشته اند.
بدون تردید وجه اشتراک این سه واقعه مهم، دعوت همه ملت های آزادی خواه، عدالت جو و حق طلب به رادمردی و آزادگی است، اصول بسیار مهمی که همواره در تاریخ دنیا، ارزشمند و قابل دفاع می باشند.
پر واضح است که همبستگی مردم آزادی خواه و انقلابی دنیا، هیمنه پوشالی زیاده خواهان را در هر کجای این کره خاکی در هم می شکند و دسایس و فتنه ها را در نطفه خفه می کند و مرزهای جغرافیایی، عقیدتی و فرهنگی را پایدارتر و ماناتر می نماید.
اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ۳۴۳ دانش‌آموز شهید استان ، این روز عزیز را به همه مردم متدین خراسان جنوبی تبریک و تهنیت گفته، از آحاد مردم دعوت می‌کنم امسال که به جهت شرایط کرونایی و در تمکین به مصوبات ستاد ملی کرونا، امکان راهپیمایی و تجمع گسترده برای گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان- روز ملی مبارزه با استکبار جهانی – وجود ندارد، ضمن تجدید میثاق با ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی، این حماسه فراموش ناشدنی را یک بار دیگر پاس دارند.
امید که با استعانت از الطاف الهی و تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) در آینده ای نزدیک شاهد سرنگونی تمامی مستکبران جهان و رهایی مظلومان دنیا باشیم.

احمد محبی
مدیر کل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی