اجرای ۳۰۰ برنامه به مناسبت ۱۳ آبان در خراسان‌جنوبی؛

اجرای ۳۰۰ برنامه به مناسبت ۱۳ آبان در خراسان‌جنوبی؛

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: ۳۰۰ برنامه در خراسان جنوبی به مناسبت ۱۳ آبان ماه برگزار می‌شود که شب شعر با موضوع استکبار ستیزی، نمایشگاه ضد استکباری، خوانش کتاب ضد آمریکایی از جمله این برنامه‌ها است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، حجت‌الاسلام احمد ملایی روز گذشته و  در نشست خبری اظهارکرد: سیزده آبان ماه یادآور سه اتفاق مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است که هر کدام از این اتفاقات خود یک حماسه بزرگ و جاویدان است.

وی افزود: تبعید امام خمینی در سال ۴۳ به ترکیه، شهادت جمعی از دانش‌آموزان در آبان ۵۷ توسط رژیم ستم شاهی، تسخیر لانه جاسوسی و به گفته امام(ره) انقلاب دوم، در سال ۵۸ ، این سه اتفاق مهم است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: امسال با توجه به اظهارات سخیف ترامپ در تروریست‌خواندن ملت ایران و توهین به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

ملایی ادامه داد: امسال راهپیمایی ۱۳ آبان در بیرجند از سال ۹ صبح آغاز و در مسیر خیابان شهداء به میدان ابوذر ادامه خواهد داشت و سخنران مراسم نیز ” حمیدرضا مقدم فر ” ، مشاور فرهنگی و رسانه‌ای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

وی افزود: ۳۰۰ برنامه در خراسان‌جنوبی به مناسبت ۱۳ آبان ماه برگزار می‌شود که از آن جمله می‌توان به شب شعر با موضوع استکبار ستیزی، نمایشگاه ضد استکباری، خوانش کتاب ضد آمریکایی و کرسی آزاد اندیشی با موضوع استکبار ستیزی اشاره کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: اجرای تئاتر خیابانی، نمایشگاه جنایات علیه مسلمانان میانمار، آلبوم صوتی ضد آمریکایی و برگزاری مسابقات دارت از دیگر برنامه‌هایی است که به مناسبت ۱۳ آبان در استان اجرا می‌شود.

ملایی یادآور شد: این برنامه‌ها با همکاری شش کمیته اطلاع رسانی، هنری و فضای مجازی ،دانش‌آموزی، دانشجویی، مساجد و هیأت‌های مذهبی و فرهنگی و مردمی برگزار می‌شود.