آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس قرمز رنگ رونمایی شدند

آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس قرمز رنگ رونمایی شدند

اپل نسخه‌ی قرمز رنگ آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس را رونمایی کرد. این محصولات از فردا، ۱۰ آوریل راهی بازار خواهند شد و علاقمندان می‌توانند این دو گوشی‌هوشمند را از اپل استور‌ها خریداری کنند.

براساس اطلاعات ارائه شده توسط اپل، هر دو نسخه با بهره‌گیری از حافظه‌ی داخلی ۶۴ و ۲۵۶ گیگابایتی راهی بازار خواهند شد. دو مدل آیفون ۸ قرمز رنگ به ترتیب قیمتی ۶۹۹ و ۸۴۹ دلاری خواهند داشت و آیفون ۸ پلاس قرمز رنگ نیز با قیمت ۷۹۹ و ۹۴۹ دلار راهی بازار خواهد شد. پشت شیشه‌ای قرمز رنگ نسخه‌ی جدید آیفون‌های اپل با فریم‌ آلومینیومی این نسخه‌ها که به رنگ قرمز درآمده‌اند، هماهنگی خاصی دارد. همچنین باید به نشان نقره‌ای اپل در پشت گوشی و همچنین پنل مشکی رنگ جلو اشاره کرد که ترکیب آن با رنگ قرمز فریم و پنل پشتی، زیبایی خاصی را به این گوشی‌ هوشمند بخشیده است.

طبق اعلام اپل فروش این گوشی‌ هوشمند از فردا در کشور‌های محدودی آغاز خواهد شد. موج دوم عرضه‌ی آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس قرمز از ماه می در کشور‌های بیشتری راهی بازار خواهد شد.

برند (RED) که محصولات قرمز رنگ اپل با بهره‌گیری از آن راهی بازار می‌شوند، سال ۲۰۰۶ و با همیاری بونو، خواننده‌ی گروه U2 بنیان نهاده شد. هدف اپل از فروش محصولات قرمز با برند RED کمک به موسسه‌ی خیریه‌ی The Global Fund است که به درمان بیماری‌هایی نظیر ایدز، سل و مالاریا کمک می‌کند.