آیا خراسان جنوبی خانه مخالفان دولت می شود؟/ بختیاری: هیچ‌یک از وعده‌های برجام محقق نشد/بی فرهنگی به سبک دلواپسی در مهد فرهنگ کشور؛

آیا خراسان جنوبی خانه مخالفان دولت می شود؟/ بختیاری: هیچ‌یک از وعده‌های برجام محقق نشد/بی فرهنگی به سبک دلواپسی در مهد فرهنگ کشور؛

سید مرتضی بختیاری شامگاه جمعه در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی و جمعی از فعالان‌ جبهه مردمی انقلاب اسلامی با بیان اینکه روز جهانی قدس سیلی محکمی به استکبار و صهیونیست بین المللی فرود آمد اظهار داشت: روز قدس از یادگارهای امام راحل است که هر چه از آن می‌گذرد آثار با برکت آن را با تمام وجود بیشتر درک می‌کنیم.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: تحریم‌های دشمن باعث نخواهد شدکه ما دست از آرمان‌های شهدا و انقلاب و رهبرمان برداریم اما برخی به خیال خود تلاش می‌کنند که روحیه انقلابی بودن را از نیروهای انقلابی بگیرند.

بختیاری با بیان اینکه آمریکایی‌ها اذعان کردند که درعراق و افغانستان با وجود اینکه هزینه‌های زیادی کردند اما شکست خوردند، افزود: دلیل اینها هم جایگاه ولایت فقیه بود که آمدند و شبیه‌سازی کردند و خلیفه المسلمین را ایجاد کردند.

بختیاری با اشاره به اینکه هیچ‌یک از وعده‌های برجام محقق نشد افزود: انسان در برابر دشمن که همه داشته‌هایش را رو نمی‌کند ما از هیچ چیزی جز کم بصیرتی نمی‌هراسیم.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: امروز در بعد محاصره اقتصادی متاسفانه با مطرح کردن واژه خزانه خالی سبب شد که دشمن فکر کند تحریم‌های او جواب داده است اما قاطعانه می‌گوییم که در بعد نظامی دشمن الان برنده نیست

بختیاری با بیان اینکه آنچه که باید روی آن کار کرده و اجازه موفقیت به دشمن ندهیم، جنگ نرم است که بصیرت شما مردم را می‌طلبد، افزود: دشمن در جنگ نظامی علیه ایران اسلامی شکست خورد و در جنگ فرهنگی هم باید تلاش کنیم تا دشمن را با شکست روبه‌رو کنیم.

وی بیان کرد: دشمن می‌خواهد که روحیه انقلابی را از اسلام انقلابی جدا کند، اگر این طور شد دیگر اسلام ما با اسلام عربستان چه فرقی خواهد کرد و آل‌سعود در یمن و حمایت از داعش جنایات زیادی انجام داده و به هیچ کس رحم نمی‌کنند و تمام این خشونت‌ها به نام چهره نورانی اسلام تمام می‌شود.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: استکبار با جهت‌گیری‌ها و فلش‌های خود تلاش دارد تا مسیر ما را عوض کند.