آمادگی فرودگاه‌ بیرجند برای انجام پروازهای حج تمتع امسال؛

آمادگی فرودگاه‌ بیرجند برای انجام پروازهای حج تمتع امسال؛

محمد فرهادی پیش از ظهر امروز به منظور بررسی وضعیت فرودگاه بین‌المللی بیرجند برای پروازهای حج تمتع از این فرودگاه بازدید کرد.

وی از تمام نقاط فرودگاه بیرجند از جمله نمازخانه و سرویس‌های بهداشتی، محوطه‌ها، سطوح پروازی و سیستم‌های روشنایی باند و سالن‌های ورودی و خروجی بازدید کرد و ضمن تشکر از خدمات صورت گرفته بر همکاری هر چه بیشتر ارگان‌های مختلف برای انجام هر چه بهتر پروازهای حج تمتع تأکید کرد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور  عمرانی استانداری خراسان جنوبی تصریح کرد: فرودگاه بیرجند در حال آماده‌سازی برای انجام هر چه بهتر پروازهای اعزام زائران به حج تمتع است.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان جنوبی نیز در حاشیه این بازدید اظهار داشت: با توجه به اعزام زائران حج تمتع برای نخستین بار از فرودگاه بین‌المللی بیرجند اداره کل فرودگاه‌های استان خراسان جنوبی در حال آماده سازی برای انجام هر چه بهتر پروازهای یاد شده است.

هادی سلامی افزود: در این راستا نخستین جلسه هماهنگی پروازهای حج تمتع در فرودگاه بیرجند با حضور مدیرکل حج و زیارت، پلیس گذرنامه، فرماندهی پلیس و یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه‌های استان و دیگر ارگان‌های مرتبط با پروازهای حج تمتع در سالن جلسات فرودگاه برگزار شد و تمام ارگان‌ها موضوعات و مسائل مربوط به حوزه خود را بیان کردند.

وی بیان کرد: در این جلسه به جهت افزایش کیفیت در خدمت‌رسانی به زائران و مستقبلین پیشنهاداتی مطرح و مقرر شد این پیشنهادات توسط ارگان‌های مرتبط به طور دقیق‌تر مورد بررسی قرار گرفته و نتیجه در جلسات بعدی اعلام شود.