آمادگی خراسان جنوبی برای اعزام نیروی انسانی و امدادرسانی به زلزله‌زدگان استاندار خراسان‌جنوبی:

آمادگی خراسان جنوبی برای اعزام نیروی انسانی و امدادرسانی به زلزله‌زدگان

استاندار خراسان‌جنوبی در پی وقوع زمین لرزه در غرب کشور این حادثه را تسلیت و از آمادگی خراسان جنوبی برای اعزام نیروی انسانی و تجهیزات در راستای امدادرسانی به زلزله‌زدگان خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبرشرق به نقل از ایسنا منطقه خراسان جنوبی ، محمدمهدی مروج‌الشریعه درپی وقوع زمین لرزه در غرب کشور  جان باختن جمعی از هموطنان را در این حادثه تسلیت گفت و با ابراز همدردی با بازماندگان این سانحه برای درگذشتگان طلب آمرزش، برای مجروحان آرزوی سلامتی و برای امدادرسانی و اعزام تجهیزات و نیروی لازم اعلام آمادگی کرد.

در بخشی از پیام تسلیت استاندار خراسان جنوبی آمده است:   خبر اسفناک وقوع زلزله در غرب کشور و به ویژه استان کرمانشاه که منجر به جان باختن و نیز زخمی شدن جمعی از هموطنان عزیزمان شد   موجب تأثر و تألم اینجانب و مردم شریف خراسان جنوبی شد.

وی افزود: وقوع این حادثه اندوهبار را به مردم عزیز استان کرمانشاه، به ویژه خانواده‌های داغدار این عزیزان   تسلیت و تعزیت عرض کرده   با ابراز همدردی صمیمانه با بازماندگان   از درگاه ایزد متعال   برای درگذشتگان این حادثه غفران واسعه الهی و علو درجات   برای بازماندگان صبر و شکیبایی و همچنین برای مجروحان و مصدومان این حادثه شفای عاجل مسئلت داریم.

استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: مردم و مسئولان خراسان‌جنوبی نیز با ابراز همدردی با هموطنان عزیزمان در استان کرمانشاه و نیز سایر زلزله زدگان در صورت لزوم، به هر نحوی با تمام توان برای اعزام نیروی انسانی و تجهیزات برای امدادرسانی برای خدمت رسانی به مصیبت دیدگان و آسیب دیدگان در راستای   کاهش آلام مردم آن استان آماده همکاری هستند.