آغاز مهلت ثبت نام هشتمين امتحان مشترك فراگير دستگاه های اجرايی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی:

آغاز مهلت ثبت نام هشتمين امتحان مشترك فراگير دستگاه های اجرايی

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی از آغاز مهلت ثبت نام هشتمين امتحان مشترك فراگير دستگاه های اجرايی خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اخبارشرق ایران به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ حسینی با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: آگهی هشتمین آزمون فراگیر دستگاه‌ های اجرایی از روز پنج شنبه ۲۰/۶/۱۳۹۹منتشر شده و  متقاضیان ۱۰ روز مهلت دارند، فرم های مربوطه را برای ثبت نام و شرکت در آزمون، تکمیل نمایند.
وی با تأکید بر این که ثبت نام به صورت اينترنتی انجام می شود، گفت: ثبت نام تا تاریخ پنج شنبه ۲۹/۰۶/۱۳۹۹ انجام می شود و بر اساس اطلاعیه های ابلاغی به هيچ عنوان قابل تمديد نخواهد بود.
معاون استاندار متذکر شد: ۵۰۹ نفر از پذیرفته شدگان در آزمون، پس از طی ‌کردن مراحل بعدی، به دستگاه ‌های اجرایی استان ورود خواهند کرد.
حسینی با اشاره به این که سازمان سنجش آموزش کشور مجری آزمون می باشد، اظهار داشت: آزمون  با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در تاریخ ۹/۸/۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.
وی با بیان این مطلب که با توجه به سیاست های کلی نظام مبنی بر کوچک سازی دولت و ایجاد دولت چابک، در ده سال گذشته مجوز استخدامی قابل ملاحظه ای در استان نبوده، یادآور شد: علیرغم شرایط سخت و محدودیت های موجود، دولت در زمینه تعیین ظرفیت تأمین نیروی انسانی دستگاه های اجرایی، نگاه ویژه ای به استان خراسان جنوبی داشته است.
به گفته وی؛ با عنایت به پیگیری های شخص استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی، مجوزهای لازم برای جذب و استخدام ۵۰۹ نفر در دستگاه های اجرایی استان از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور صادر شده است.
معاون استاندار با بیان این که این نیروها در راستای اجرای ماده ۴۴ قانون مديريت خدمات كشوری جذب می شوند، گفت: اعلام نیاز دستگاه ها به تأمين نيروی انسانی مورد نياز، براساس چارت سازمانی مصوب، تعداد نیروی انسانی رسمی، پیمانی و قراردادی کارمشخص و کار معین و به تناسب پست های سازمانی بلاتصدی از سوی ستاد مرکزی وزارت خانه ها اعلام شده است.
وی با تأکید بر این مطلب که قبولی در آزمون کتبی، به معنی استخدام رسمی در دستگاه‌ها نیست، اظهار داشت: بعد از قبولی در آزمون، مرحله گزینش است که در این مرحله، صلاحیت پذیرفته شدگان بررسی می شود.
معاون استاندار تصریح نمود:هم استانی های عزیز جویای شغل که شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در آگهی استخدامی منتشر شده را دارند، از فرصت بوجود آمده استفاده کنند و با آمادگی کامل به منظور بهره مندی از حداکثر سهمیه های استخدامی در نظر گرفته شده در آزمون شرکت نمایند.
حسینی ادامه داد: براساس قوانین و مقررات حاکم بر نظام اداری کشور، سهمیه های پیش بینی شده در آزمون مذکور  شامل سهمیه ايثارگران، سهمیه معلولین و سهمیه آزاد می باشد.
شایان ذکر است: هم استانی های عزیز می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی سازمان سنجش (HYPERLINK “http://www.sanjesh.org”www.sanjesh.org)  ضمن مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی ، با اطلاعات کامل نسبت به ثبت نام  اقدام نمایند. كارت شركت در هشتمين امتحان مشترك فراگير  از روز سه شنبه ۰۶/۰۸/۱۳۹۹ بر روی سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار می گیرد و آزمون روز جمعه ۰۹/۰۸/۱۳۹۹ در تهران و با توجه به آمار شركت كنندگان، حسب مورد در مراكز استان ها برگزار خواهد شد. ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، شهرستان محل اقامت فعلی می باشد که در تقاضانامه درج خواهند نمود.