آغاز ساخت چهارمین زورخانه شهرستان قاین؛ رئیس اداره ورزش و جوانان قاینات:

آغاز ساخت چهارمین زورخانه شهرستان قاین؛

رئیس اداره ورزش و جوانان قاینات گفت: عملیات اجرایی چهارمین زورخانه این شهرستان در مراسمی با حضور مسئولان محلی در شهر خضری دشت بیاض آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق و به نقل از ایرنا،حسن قطبی روز چهارشنبه افزود: این پروژه خیری در زمینی به مساحت ۳۰۰ متر مربع و در مدت یک سال در شهر خضری مرکز بخش نیمبلوک قاینات ساخته خواهد شد.
وی اضافه کرد: اعتبار ساخت این زورخانه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است که با کمک خیرین و شهرداری و شورای اسلامی شهر خضری تامین می شود.
رئیس اداره ورزش و جوانان قاینات با اشاره به لزوم مشارکت خیرین در امور فرهنگی و ورزش جوانان تصریح کرد: کمک خیرین در ساخت و احداث فضاهای فرهنگی و ورزشی باعث جذب جوانان به امور ورزشی شده که بسیاری از معضلات فرهنگی جامعه را رفع می کند.
زورخانه شیرخدا شهر خضری دشت بیاض سومین سالن ورزشی خیرساز قاینات است که با مشارکت خیرین و اداره ورزش و جوانان ساخته خواهد شد که تاکنون عملیات ساخت دو زورخانه با مشارکت خیرین در « اسفشاد» و « آرین شهر» آغاز شده است.
شهرستان قاینات دارای سه بخش مرکزی،نیمبلوک و سده است که شهر قاین مرکز شهرستان در ۱۰۰ کیلومتری شمال بیرجند مرکز خراسان جنوبی قرار دارد.