آغاز جشن های سی و هشتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در بیرجند؛ همزمان با سراسر ایران:

آغاز جشن های سی و هشتمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در بیرجند؛

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در این مراسم که با حضور پرشور تعدادی از مردم و مسئولان استان برگزار شد، گفت: انقلاب اسلامی به فرموده امام راحل (ره) معجزه بود، امروز ملت با ایمان و انقلابی ایران در آزمایش های بزرگ سربلند و پیروز هستند.
حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی افزود: جریان هایی که برای بسیاری از افراد جدید است برای کسانی که با بیانات اهل بیت(ع) آشنا هستند چیز جدیدی نیست.
وی اظهار کرد: پیامبر (ص) نوید آمدن ملت ایران برای برپایی اسلام ناب محمدی را دادند و مسیر این انقلاب در روایت های شیعه و سنی شهرت دارد.
نماینده ولی فقیه در ادامه بیان کرد: امام گنجه ای شافعی محدث بزرگ اهل سنت کتابی در باره حضرت مهدی (عج) به نام البیان دارد که به ایجاد انقلاب اسلامی در ایران و بیداری در دنیا و زمینه سازی برای قیام مهدی (عج) اشاره دارد.
عبادی افزود: در روایت حضرت موسی الکاظم (ع) آمده است مردی از قم مردم را به حق و درستی دعوت می کند و کسانی که به این انقلاب بپیوندند مثل پاره های آهن در برابر مشکل مقاومت می کنند.
وی اظهار کرد: در بعضی احادیث نام امام (ره) برده شد، کتابی به نام حجاب القلوب هزار سال پیش نوشته شد، در آن روایتی از پیامبر(ص) به این مضمون که فردی در آخر الزمان از اهل بیت من به نام روح الله خواهد آمد و حجاب دل ها را برخواهد داشت و بصیرت ایجاد می کند.
وی ادامه داد: امام خمینی (ره) می دانست که انقلاب پیروز می شود و ایشان رهبر انقلاب خواهد شد.
وی اضافه کرد: سالنامه نوردانش سال ۱۳۲۵ مقاله ای دارد و نویسنده آن مشخص نیست و در آن آمده ایران محبوب خداست و به زودی در آن انقلابی ایجاد می شود که زمینه پیشرفت علمی و فرهنگی کشور را ایجاد می کند، بعدها متوجه شدیم که این مطلب نوشته خود حضرت امام(ره) است.
دولت تدبیر و امید اعلام کرده است به مناسبت دهه فجر ۸۵۹ پروژه با سه هزار و ۵۴۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال هزینه در استان به بهره برداری می رسد.