آغاز ثبت نام کلاس‌های اوقات فراغت تابستانی دانش‌آموزان در شهرستان خوسف معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان خوسف خبر داد:

آغاز ثبت نام کلاس‌های اوقات فراغت تابستانی دانش‌آموزان در شهرستان خوسف

به گزارش خبر شرق ،امیر آسمانی گفت: نوجوان بودن جامعه کنونى لازم است که به مسئله مهم اوقات فراغت توجه ویژه‌اى داشت و آموزش وپرورش به عنوان دستگاه متولی تعلیم و تربیت موظف است با برنامه‌ریزی جامع و مدون برای کودکان و نوجوانان در مقابل هجمه‌های فرهنگی مصون نگه دارد.

وی گفت: اوقات فراغت یکی از این موقعیتهای بسیار مناسب است که فرد می‌تواند با استفاده از آن به شناسائی و تقویت استعدادهای خود بپردازد.

معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان خوسف فراهم کردن محیط رشد فکری و علمی برای جوانان را یکی از راهکارههای مناسب جهت رفع آسیبهای اجتماعی برشمرد.

آسمانی افزود: به ‌منظور غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان شهرستان، ثبت نام کلاس‌های طرح اوقات فراغت از دهم خرداد ماه جاری آغاز شده و شروع این کلاسها از تیر ماه می باشد.

وی گفت : پایگاههای طرح اوقات فراغت در خوسف  کانون حضرت فاطمه زهرا (س) در رشته های  مختلف فرهنگی و هنری جهت خواهران،كانون شهید هاشمی نژاد در رشته های مخلف هنری و ورزشی (رایانه، كاراته، امداد و كمك های اولیه، سفال گری و سنگ تراشی ) ویژه براداران و دار القرآن هدایت  در رشته های (حفظ، روخوانی، روانخوانی، تجوید، صوت و لحن، قصه گویی و حفظ نونهالان و مداحی) ویژه دختران و پسران  می باشد.