آغاز ثبت نام اولین آزمون مسئولین فنی واحدهای گلخانه و دامپروری؛ 25 دی ماه در خراسان‌جنوبی؛

آغاز ثبت نام اولین آزمون مسئولین فنی واحدهای گلخانه و دامپروری؛

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان‌جنوبی از آغاز ثبت نام اولین آزمون سراسری مسؤولین فنی واحدهای گلخانه و دامپروری همزمان با ۲۵ دی‌ماه الی ۱۵ بهمن ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی خبر شرق و به نقل از ایسنا، محمدحسین اکبری رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان‌جنوبی اظهارکرد: سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی با توجه به ابلاغ دستورالعمل سازماندهی مسئولین فنی تولید در واحدهای دامپروری و گلخانه و قارچ خوراکی توسط رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور اولین آزمون سراسری مسئولین فنی واحدهای گلخانه و دامپروری را به منظور گزینش افراد مورد نظر و علاقمند برگزار می‌کند.

وی افزود: این آزمون در راستای اجرایی نمودن بند (ب) ماده (۹) دستورالعمل های مذکور و نیل به اهداف تعیین شده و همچنین ارزیابی علمی متقاضیان، معاونت آموزش و فناوری سازمان مرکزی است.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان‌جنوبی تصریج کرد: اعضای علاقمند باید از تاریخ ۲۵ دی ماه لغایت ۱۵ بهمن ماه امسال با مراجعه به کارتابل خود در سایت سازمان به آدرس www.iaeo.ir، از طریق منوی کاربری، نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام کنند.

اکبری یادآور شد: اخذ رتبه مشاوره و پروانه اشتغال از سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان برای شرکت در آزمون مذکور الزامی است.

وی ادامه داد: با این وجود، برای رفاه حال آن عده از اعضای سازمان که تا کنون نسبت به اخذ رتبه مشاوره از سازمان استان اقدام کرده‌اند به شرط اخذ گواهی رتبه‌بندی و پروانه اشتغال و ارائه آن به سازمان مرکزی تا پیش از تاریخ مصاحبه تخصصی، امکان شرکت در آزمون مذکور داده خواهد شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان‌جنوبی یادآور شد: درصورت عدم ارائه گواهی رتبه‌بندی و پروانه اشتغال، قبولی در آزمون، کن لم یکن تلقی خواهد شد.

اکبری اظهارکرد: به قبول شدگان در آزمون مذکور که موفق به طی مراحل اعلام شده در دستورالعمل‌های ابلاغی سازمان، شامل مصاحبه تخصصی و دوره‌های آموزشی شوند، پروانه مسؤول فنی برای فعالیت در واحدهای تولیدی اعطا خواهد شد.

وی تصریح کرد: اطلاعات در خصوص سرفصل‌های امتحانی و حوزه‌های آزمون در اطلاعیه‌های بعدی معاونت آموزش و فناوری سازمان مرکزی، از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور به آدرسwww.iaeo.org اعلام خواهد شد.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان‌جنوبی خاطر نشان کرد: آزمون مسؤولین فنی از سال آینده در دو مقطع زمانی شش ماه اول و دوم هر سال برگزار خواهد شد که در امسال اولین آزمون روز پنج شنبه ۱۹ اسفندماه به صورت سراسری برگزار می‌شود.