آغاز به کار خط گرم کنترل از راه دور برق خوسف؛

آغاز به کار خط گرم کنترل از راه دور برق خوسف؛

کاظم کمیلی روز دوشنبه در مراسم افتتاح خط گرم کنترل از راه دور شهرستان خوسف افزود: کاهش انرژی های توزیع نشده، افزایش ایمنی پرسنل، کاهش خاموشی ها و کاهش بار ترافیک از جمله مزایای استفاده از خط گرم کنترل از راه دور است.
وی ادامه داد: برای استفاده از برق مستمر؛ مطمئن و افزایش قابلیت اطمینان شبکه و ارتقای رضایت مندی مردم ، چهار پروژه در آینده نزدیک افتتاح و عملیات بهره برداری آنها آغاز می‌شود.
مدیر توزیع برق خوسف به توسعه، احداث، اصلاح و بهینه‌ سازی شبکه‌ها، برق ‌رسانی به متقاضیان جدید اشاره کرد و گفت: این پروژه‌ها با پیگیری و تلاش مدیریت برق شهرستان در روستاها با هدف توسعه زیرساخت ها اجرا و به بهره‌برداری می رسد.
کمیلی افزود: پروژه‌های قابل افتتاح شامل برق رسانی به ۲ روستای قیصار و شهنه ، توسعه شبکه برق در شهرک ماژان و سیوجان با نصب سه دستگاه ترانسفورماتور ، ۸۰۰مترشبکه فشار متوسط، ۶۹۸متر شبکه فشار ضعیف است.
وی هزینه ریالی پروژه‌های یادشده را یک میلیارد و ۷۹۸میلیون ریال از محل اعتبار ۲ درصد صادرات نفت و تملک دارایی های سرمایه ای ذکر کرد
مدیر توزیع برق خوسف یادآور شد: در سال ۹۶ فعالیت‌های زیر بنایی و ارزشمندی در بخش توسعه، بهبود و اصلاح و بازسازی شبکه‌های برق در شهرستان در حال انجام است که پس از تکمیل پروژه ها اطلاع رسانی خواهد شد .